Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

ZIELONE BUDOWNICTWO: Zaangażowanie firmy Armstrong w ochronę środowiska

Dla firmy Armstrong ochrona naszej planety jest synonimem właściwie prowadzonego biznesu. Nasze proekologiczne działania można rozpatrywać trzystopniowo:

1.

Ograniczenie nagatywnego wpływu naszych działań na środowisko naturalne oraz naszych głównych dostawców poprzez oszczędność energii, racjonalne zużycie wody a także ograniczenie odpadów.

2.

Wprowadzanie innowacji na etapie powstawania produktu oraz jego dostarczania, co pozytywanie oddziałowuje na tworzenie jeszcze bardziej zielonych wnętrz.

3.

Bycie racjonalnym mieszkańcem obszaru, w którym działamy.

Energy Indoor Air Quality Recycle Check C2C Stewardship

 

Sufity podwieszane firmy Armstrong to przyjazne środowisku rozwiązania, idealnie dobrane do potrzeb danego projektu - od zapewnienia oszczędności energii elektrycznej, dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, poprzez zarządzanie odpadami za pomocą programu recyklingu, a kończąc na oferowaniu produktów wysokiej jakości, które są bezpieczne i zdrowe.

 

Dowiedz się więcej o naszej szerokiej ofercie produktów i rozwiązań sufitowych, które mogą pomóc Ci w uzyskaniu kredytów w procesie certyfikacji w zielonym budownictwie.


Szukaj