Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

PROGRAMY RECYKLINGU

 

CZY WIESZ, ŻE...


Od uruchomienia przez firmę Armstrong w 1999 roku programu recyklingu płyt sufitowych poddaliśmy powtórnemu przetworzeniu ponad 15 milionów metrów kwadratowych zużytych płyt, które dzięki temu nie trafiły na składowiska odpadów.

 

Oferujemy kompletną obsługę w zakresie powtórnego przetwarzania akustycznych płyt sufitowych pozyskanych podczas prac rozbiórkowych, budowlanych oraz remontowych prowadzonych w ramach Państwa projektu.

 • Brak minimalnej wielkości zamówienia płyt do odbioru - dopasujemy naszą pomoc do Państwa potrzeb.
 • Prowadzimy program recyklingu po osiągnięciu końca przydatności użytkowej produktu (ang. End-of-Life - EOL) oraz planujemy program recyklingu odpadów po docięciu (ang. Off-Cut - OCR) zarówno dla nowo powstających obiektów jak też dla obiektów podlegających przebudowie/renowacji.
 • Poddajemy powtórnemu przetworzeniu WSZYSTKIE płyty z wełny mineralnej – dzięki czemu recykling jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.
 • Teraz, we współpracy z ogólnokrajowymi dystrybutorami wspieramy Państwa potrzeby w zakresie recyklingu - łatwy dostęp do wsparcia i doradztwa na poziomie lokalnym.

Jak prowadzić recykling wspólnie z firmą Armstrong:

 • Pobierz broszurę na temat programów recyklingu prowadzonych przez firmę Armstrong.
 • Prosimy o kontakt z firmą Armstrong aby zapoznać się z obowiązującymi Warunkami programów oraz aby uzyskać więcej informacji na ich temat.

Korzyści prowadzenia recyklingu wspólnie z firmą Armstrong

 • Brak kosztów składowania na wysypiskach lub kosztów kontenerów na odpady. Prowadzimy odbiór zużytych płyt sufitowych we własnym zakresie.
 • Brak minimalnej wielkości zamówienia płyt do odbioru - pomożemy Państwu sprawić, aby zużyte płyty nie trafiały na składowiska odpadów.
 • Program przetwarzania płyt sufitowych pozwala uzyskać wyższą ocenę w systemach certyfikacji LEED®, BREEAM, HQE, DGNB oraz Ska poprzez uwzględnienie recyklingu sufitów w planie gospodarowania odpadami budowlanymi.
  Więcej informacji

Prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. recyklingu jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jaką część kosztów gospodarowania odpadami możecie Państwo zaoszczędzić.

 

PROGRAM RECYKLINGU

How to Recycle Ceilings - Salford Hospital
Czas trwania filmu: 4:21 minuty

 

CRADLE TO CRADLE®

Certyfikacja Od kołyski z powrotem do kołyski na nowo definiuje projektowanie produktów jako pozytywną siłę, prowadzącą do ich „odrodzenia się". .

Certyfikacja naszych produktów pozwala klientom zakupić i zastosować w prowadzonych przez nich projektach produkty stworzone z myślą o poddaniu ich powtórnemu przetworzeniu przy wykorzystaniu procesów przemysłowych minimalizujących zużycie wody, wykorzystujących strategie wykorzystania energii odnawialnej oraz biorących pod uwagę odpowiedzialność społeczną firmy Armstrong. Więcej informacji ...

Płyty Perla oraz Ultima+, stanowiące część nowej generacji proekologicznych akustycznych sufitów podwieszanych, uzyskały certyfikację Od kołyski z powrotem do kołyski (ang. Cradle to Cradle® - C2C).

 

Szukaj