Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

Wizja – Misja – Wartości Firmy Armstrong

Wizja - Misja - Wartości
Nasza wizja, misja i wartości odgrywają kluczową rolę w każdym przedsięwzięciu firmy Armstrong. Decyzje, które podejmujemy, współpraca, którą rozwijamy z klientami i dostawcami, sposób, w jaki współpracujemy z innymi działami naszej firmy – wszystkie te elementy są kształtowane przez naszą wizję, misję i wartości.
 

Wizja: 

Dotrzymujemy naszych obietnic
Pragniemy, aby dotrzymywanie obietnic było znakiem rozpoznawczym firmyArmstrong. Oznacza to, że dotrzymujemy obietnic w stosunku do naszych klientów, dostawców, naszych współpracowników, i działów, z którymi kooperujemy. 

Wizja ta towarzyszy nam od początku istnienia naszej firmy. Począwszy od 1864 roku, kiedy to rozpoczęliśmy wytwarzanie korka leczniczego, którego każda partia oznaczona była naszym symbolem: wpisaną w okrąg literą „A”, nazwa Armstrong pozostaje synonimem jakości, innowacyjności i uczciwości. Nasze hasło „Sprawmy, żeby kupujący nam zaufali” wyraża nasze zaangażowanie w utrzymanie jakości produktów.

 

Misja: 

Łatwiej, szybciej, lepiej. . . razem
Usprawnianie procesów stanowi istotną część strategii naszej firmy, której celem jest zrealizowanie zamierzonej misji: Łatwiej, szybciej, lepiej. . . razem. Pomaga nam ono w podnoszeniu wydajności i przyczynia się do uzyskiwania lepszych wyników zarówno dla naszych klientów jak i dla naszych kolegów.  

Niektóre z techniki usprawniania procesów, stosowane przez firmę Armstrong to:

  • Back-Yard Clean-up jest uproszczonym narzędziem, które pozwala na rozwiązywanie problemów wewnątrz firmy w ciągu mniej niż 30 dni.
  • Trailblazing jest narzędziem przeznaczonym do szybkiej analizy i rozwiązywania kluczowych wyzwań stojących przed firmą.
  • Six Sigma to procedura usprawniania procesów, której zadaniem jest zmniejszenie liczby „defektów” w danym procesie.
 

Wartości: 

Szacunek, uczciwość, różnorodność i dobra obsługa
Powyższe wartości stanowią solidny fundament, na którym budujemy przyszłość firmy Armstrong. Wymagamy by zarówno indywidualne postępowanie naszych pracowników jak i ich decyzje związane z działalnością naszej firmy pozostawały w zgodzie z tymi wartościami:

  • Szacunek: Respektowanie godności i praw przysługujących każdej osobie we wszystkich relacjach międzyludzkich.
  • Uczciwość: Przestrzeganie najwyższych norm moralnych i etycznych oraz kierowanie się uczciwością, prawością, rzetelnością i szczerością we wszystkich stosunkach międzyludzkich.
  • Różnorodność: Branie pod uwagę opinii i poglądów wszystkich współpracowników.
  • Dobra obsługa: Należyte świadczenie obsługi, z zachowaniem równowagi odzwierciedlającej interesy wszystkich grup powiązanych z firmą: klientów, udziałowców, pracowników, dostawców, społeczności lokalnej, rządu i ogółu społeczeństwa.

 


Produkty

Przegląd nowości

Zasoby i specyfikacje

Szukaj