Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
Search
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska
Szukaj

Filter

Systemy zawieszenia

Systemy zawieszenia

OPIS

W ofercie systemów zawieszenia Armstrong znajdują się profile i akcesoria dostosowane do potrzeb wszystkich rodzajów konstrukcji nośnych: standardowych (15mm, 24mm, 35mm, Bandraster); rusztów dekoracyjnych oraz rusztów do zastosowań specjalnych – ruszt antykorozyjny, CLEAN ROOM (do pomieszczeń czystych), ruszt sejsmiczny. Oferujemy również rozwiązania dla obiektów o specyficznych wymaganiach takich, jak baseny oraz placówki służby zdrowia.
Aby umożliwić Państwu realizowanie niestandardowych projektów, proponujemy także zastosowanie rozwiązania AXIOM CANOPY. To elementem sufitu wyspowego, dostępny w wielu wymiarach, kolorach i kształtach, który pozwala na projektowanie sufitu podwieszanego w kilku przestrzeniach i na różnych poziomach.

 

 
Nowa generacja profili AXIOM
Armstrong znacznie rozrzerzył asortyment profili aluminiowych. To nowe pomysły na rozwiązania systemowe nad naszymi głowami!

Integracja różnych materiałów, nowe możliwości w zakresie organizacji przestrzeni i estetyki dzięki profilom: przyściennym, Blind Box, Transitions, wertykalnym i do sufitów wyspowych Canopy.

Dowiedz się więcej o Axiom

51 Product Lines

Profile Axiom

Wersje dekoracyjne

Profile ze szczeliną

Profile przyścienne

Profile schodkowe

Profile przyścienne

Niesymetryczne profile U

Profile przyścienne

Kątowniki przyścienne

Profile przyścienne

1 2  3  4  5    >>